Задължителна застраховка ва жилищата - Платформа за предложения

2 коментара

  • Tod Iliya каза:

    Страхотно предложение 🙂

  • Маринетка Бингова каза:

    А какво да кажем за животозастраховането като грижа за най- ценното здравето и живота си? Коли и жилища можем да застраховаме, а живота и здравето си? Безспорно застрахователната ни култура е доста на ниско ниво и бедността не е единственот ни оправдание. Добре е да имаме жилищна застраховка, това е интересно предложение. Все пак застраховките са елемент на сигурност и не са първична физиологична потребност. Възниква въпросът социално слабите, безработните и други категории бедни хора, които не могат да си позволят да плащат такава застраховка, защото живеят под прага на бедността как ще си застраховат жилищата. Може би трябва да се помисли все пак на някои категории хора държавата да поема такъв вид застраховка.

Коментирай