Втори лифт на Банско и възстановяване на ски-зоната на Витоша
Ако България иска да поддържа имидж на атрактивна дестинация за зимен и ски-туризъм, да стимулира спортната активност на населението и да може да осигурява необходимите условия за доброто здраве на своите граждани, е Необходимо спешно да се работи за следното:
1. Изграждането на втори кабинков лифт в Банско за извозването на скиори и туристи към високопланинската част на Пирин и към пистите на ски-зоната \"Бъндеришка поляна-Шилигарника-Връх Тодорка\";
2. Възстановяване на ски-зона \"Алеко-Черни връх\" в природен парк \"Витоша\" над гр. София и възстановяване на Княжевския кабинков лифт.
3 Коментара
Изключително съм ЗА Вашето предложение може да се развие и за Пампорово и Боровец А за софианци нямам дуни 30 години застой
Благодаря за подкрепата!
Крайно време е да задвижим нещата.
Подкрепям Ви г-жо Якимова и г-н Димов. Изцяло за изразените мнения!